KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023125
nr 1202 3125
Tekla Holmström, Hasselqvist, 1885, i ateljen. Olja på duk, uppfodrad duk, 60x48, löst blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:43:47
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)